2015 Kısa Tulum Modelleri

2015 Kısa Tulum Modelleri

2015 Kısa

Rahatına ve şıklığına düşkün bayanların gözdesi olan kısa birbirinden güzel kombinlerle karşımıza çıkmakta. Özellikle günlük hayatın koşturması içerisinde daha rahat hareket imkanı sağlayan kısa tulum model tercihleri artış göstermekte. Hafif ve ince kumaşlarla sokak modasında oldukça iddialı modelleri yansıtan kısa tulum modelleri renk kombinleri olarak dikkatli seçimlerle en iddialı tarzınız ortaya koyabilirsiniz.

2015 Kısa , kombin olarak önemli davetlerde yüksek topuklu, sivri burun veya burnu açık ayakkabılarla gayet hoş durmaktadır. Kısa tulum modeline bir çanta entegre etmek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka avuç içi çanta kullanmanızı tavsiye ederiz. Kısa olan her giyside askılı, kaba çantaları bayanlara yakıştıramıyoruz.

2015 kısa tulum modellerinde, dekolte seven bayanlar en çok gece davetlerinde boy gösterenler olarak karşımıza çıkmakta. Zira sokak modasında öncelik rahat hareket edebilme. Aşırı dekolteler ise bayanların hareketlerini sınırlandırabiliyor. İşte birbirinden şık kısa tulum modelleri ve kombinler:

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Büstiyer Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Modelleri, Büstiyer ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir