2015 Kalem Etek Modelleri

Dantelli Kısa 2015 Kalem Etek Modelleri

Dantelli Kısa 2015 Kalem Modelleri

   Hepimiz biliyoruz ki giymekten asla ama asla vazgeçemeyeceğiz. Havalarında ısınmasıyla birlikte bizler için etek sezonu resmen açılmış bulunuyor. Hal böyle olunca da sizlere bu senenin en trend etek modeli olan kalem etekler hakkında birkaç tüyo verme gereği duyduk. Bu senenin vazgeçilmezi haline gelecek olan kalem etekler son derece iddialı ve kaliteli görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak.

   2015 kalem modelleri tarzı itibariyle genel olarak çalışan bayanlara hitap ediyor gibi gözükse de aslında bayanların tamamının kullandığı nadir ürünler arasında yer alıyor. Kalem dendiğinde kuşkusuz akla ilk olarak siyah renkli modeller gelecektir. Siyahın kalem eteklerde gerçekten de güzel bir seçenek olduğunu belirtmekte fayda var fakat işin içine biraz daha görsellik katmak isterseniz eğer bu noktada dantel detaylarından faydalanmanız mantıklı olacaktır. Kalem eteğin üst kısmında kullanılan dantel detayları eteğe çok daha gösterişli bir görünüm kazandıracaktır.

2015 kalem modelleri elbette ki sadece siyah renkli ürünlerden oluşmuyor. Siyaha alternatif olarak saks mavisi son dönemde popüler hale gelen bir renk oldu. Kalem eteklerde başarılı sonuçlar elde etmenize imkan sağlayan saks mavisi kombininize de güzel bir hava katacaktır. İşin içine mutlaka desen detayları dahil etmek isteyenler için ise önerimiz beyaz renk üzerine, eteğin yan kısımlarına yapılan desenler oluyor. Görsel açıdan çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan bu ürünleri denemenizde fayda var.

 

Pin It

2015 Kalem Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir