2015 Jean Pantolon Modelleri

Fermuar Detaylı Bilek Boy 2015 Jean Pantolon Modelleri

Fermuar Detaylı Bilek Boy 2015 Pantolon Modelleri

Yaşımız kaç olursa olsun asla ama asla pantolonlardan vazgeçemedik ve vazgeçemeyeceğiz. Hemen her bayanın en sık kullandığı ürünlerden birisi olan jean pantolonlar 2015 senesinde de çok popüler. Son dönemde iyiden iyiye artan jean pantolon kullanımı sayesinde gerçekten çok başarılı kombinler yapılabiliyor. Geçtiğimiz birkaç seneye damgasını vurmuş olan yırtık jeanlerin artık eskisi kadar popüler olmadığını söylemekte fayda. Evet, hala kullanılan bir model olsa da eski popülerliğini yitirmeye başladı. Onun yerine artık daha sade ve feminen modellerin tercih edildiğini söylememiz gerekiyor.

2015 pantolon modelleri biraz önce de belirttiğimiz gibi yırtık detayları olan ürünlerin artık eskiden kaldığını bizlere gösteriyor. Onun yerine artık vücudu saran bilek bot jeanler moda. Bilek boy pantolonlar bu seneye damgasını vuracak ürünler arasında yerini almış durumda. Özellikle koyu mavi ya da lacivert gibi renklerin bu modellerde çok başarılı sonuçlar alınmasını sağladığını aklınızdan çıkartmamalısınız. Açık tonların ise daha farklı modellerde kendisini gösterdiğini söyleyebiliriz.

2015 pantolon modelleri içinde özellikle geçtiğimiz sene çok trend haline gelen yüksek belli ürünlerin gene çok popüler olduğunu söylemekte fayda. Açık renkler ise tam da bu modellerde devreye giriyor. Buz mavisi yüksek bel bir jean ile yapabileceğiniz kombinler hayal dahi edemeyeceğiniz şıklıkta sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir