2015 Gömlek Modelleri

Ekru 2015 Gömlek Modelleri

Ekru 2015 Modelleri

2015 senesinin sokak modasına şöyle bir göz gezdirirseniz eğer gömleklerin ne denli çok tercih edildiğini sizlerde görebilirsiniz. Rahatlık ve şıklık açısından en ideal tercihlerden birisi haline gelen gömlekler, özellikle yaz sezonunda gelmesiyle birlikte iyiden iyiye popüler hale gelmiş durumda.

    2015 modelleri kaliteli ve rahat kombinler yapabilmek isteyen bayanlar için ilk tavsiyemiz durumunda. Bu sene gömlekler gerçekten çok popüler ve birçok bayanın kombinlerinde gömleklere sıklıkla yer verdiğine şahit oluyor. Özellikle de yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte kolsuz modellerinin çok fazla tercih edildiğine şahit oluyoruz. Sokak modasının yeni trendleri arasında gösterilen kolsuz gömleklerde kullanılan çiçek desenleri çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi beraberinde getiriyor. Aynı şekilde rengarenk gömlek modellerinin de yaz mevsimine çok uygun ürünler arasında yer aldığını ve bu tarz modelleri asla göz ardı etmemeniz gerektiğini belirtmekte fayda var.

2015 modelleri içinde bolca mavi renkte üründe bulabilirsiniz. 2015 senesinin trend renkleri arasında gösterilen mavi, gömleklerde de başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Özellikle de kot gömleklerde koyu mavi ya da saks mavisi tercihi son derece mantıklı olacaktır. Son olarak çalışan bayanlar için hakim yaka detayı bulunan gömleklerden söz etmek istiyoruz. İş hayatının resmi ortamında hem resmiyetinizi koruyabileceğiniz hem de şıklıktan ödün vermeyeceğiniz bir ürün arıyorsanız, hakim yaka gömleklere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir