2015 Desenli Pantolon Modelleri

Çiçek 2015 Desenli Pantolon Modelleri

Çiçek 2015 Desenli Modelleri

Desenli pantolonlar yaz mevsiminin en popüler ürünlerinden birisi konumunda. Sıradanlıktan kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelen desenli pantolonları mutlaka incelemeli ve dolabınızda bu ürünler için yer açmalısınız.

2015 desenli modelleri bu yaz mevsiminde sokak modasının en önemli parçalarından birisi konumunda. Görsel açıdan düz pantolonlardan sıkılanlar için güzel bir seçenek olarak ön plana çıkan desenli pantolonlarda şu sıralar en fazla çiçek desenli ürünler tercih ediliyor. siyah üzerine rengarenk çiçek desenlerinin işlendiği modeller görsel açıdan kombine çok fazla şey katıyor. Eğer ki sıradan bir kombin yapmak istemiyorsanız, siyah üzerine açık renkli çiçek desenli ve desenlerin renginde salaş bir bluz aradığınız şıklığı size fazlasıyla verecektir. Bunun yanı sıra gene koyu renk ürünlerden bahsetmek gerekirse en fazla tercih edilen tarz siyah ağırlıklı modeller diyebiliriz.

2015 desenli modelleri içerisinde yer alan asker kamuflajlı ürünlerin de tekrardan popüler hale geldiğini söylemek mümkün. Geçen sene de trend bir hal alan kamuflajlı pantolonlar basic tişörtlerle mükemmel bir uyum yakalayabiliyor. Rengarenk pantolonlar ise yaz havasına belki de en uygun modeller diyebiliriz. Kırmızı, mavi, sarı ve turuncu gibi renklerin bir arada kullanıldığı bu model hem kombinlenmesi kolay hem de size farklı ve şık bir görüntü kazandırabiliyor. Bu yüzden de rengarenk desenli pantolonları mutlak surette kombinlerde kullanmakta yarar var.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir