2015 Derimod Modelleri

Kırmızı 2015 Derimod Modelleri

Kırmızı 2015 Derimod Modelleri

Bayanların kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçemediği ve hemen her bayana fazlasıyla yakılan deri ürünler son dönemde en çok montlar ve ceketler olarak tercih ediliyor. Özellikle deri ceketlerin son dönemde çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Giyim sektöründe birbirinde kaliteli deri üreticileri yer alıyor olsa da bunlar arasında Derimod ön plana çıkmayı başaran markalardan birisi olarak göze çarpıyor. Yeni sezon modelleriyle bu seneye de damga vurmaya hazırlanan marka, kaliteli konusunda hiç bir zaman için ödün vermediği için bu senenin de sokak modasına etki edecek diyebiliriz. Eğer ki yeni bir deri ceket ya da mont arıyorsanız ilk olarak Derimod modellerine göz gezdirmenizi öneriyoruz.

2015 Derimod modelleri bizlere farklı tarzlardaki ürünleri bir arada sunarak farklı tarzlardan da tercih yapabilme imkanı sunuyor. Son dönemde özellikle renkli ürünlere olan ilginin çok arttığını söyleyebiliriz. Bu modellere örnek olarak bordoyu söylemek yerinde olacaktır. Deri ceketlerde bordonun çok başarılı bir görüntüsü olduğunu ve kombinlere farklı bir hava kattığı akıllardan çıkartılmamalı.

2015 Derimod modelleri içerisinde yer alan ve vizon renkleri ise sizler için güzel birer alternatif diyebiliriz. Bunların yanı sıra deri ceketlerin vazgeçilmezleri olan kahve ve siyahta gene çok fazla tercih edilen renkler arasında yerini almış durumda. Özellikle zımba detaylı siyah ceketlerin bu sene sokak modasında fazlasıyla tercih edileceğini söyleyebiliyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir