2015 Dantelli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı 2015 Dantelli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı 2015 Modelleri

Topuklu ayakkabılarda çeşit bulabilmek ne kadar kolaysa, hem şık hem de sıra dışı ürün bulabilmekte bir o kadar zor. Son dönemde sokak modasını takip eden bayanlarında dikkatini çektiğini düşündüğümüz dantelli topuklu ayakkabılar bu alanda işinizi bir hayli kolaylaştırıyor.

2015 modelleri ayakkabılarıyla dahi farkını ortaya koymaktan keyif alan bayanların bu seneki ilk tercihi olmayı başardı. Görsel olarak gerçekten zarif ve etkileyici bir ürün grubundan oluşan dantelli topuklu ayakkabılar içerisinde bu senenin trend rengi kuşkusuz beyaz. Beyaz renk dantel detaylarının çok daha zarif görünmesini sağladığı için birçok bayan tarafından tercih edilir durumda. Özellikle yazlık modeller şu sıralar gerçekten çok fazla ilgi çekiyor. Eğer ki yaz sıcaklarında arkadaşlarınızla eğlenmeye gidiyor veyahut bir şeyler için sohbet etmeye gidecekseniz beyaz renkli dantelli ayakkabılar çok doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca bu modeller sayesin sıcak havalarda ayaklarınızın da hava alacak olması sizin için avantaj olacaktır.

2015 modelleri içerisinde bir diğer alternatifiniz ise siyah renkli ürünleri. Siyah renkli dantelli topuklu ayakkabılar ise daha çok gece davetlerinde kullanılacak gibi görünüyor. Kırmızı renkli bir elbisenin altına yada gene siyah renkli elbiselerle kombinlendiğinde ortaya son derece şık ve iddialı bir görüntü çıkacaktır. Son olarak spor ayakkabılarda da dantel detaylarının karşımıza çıktığını unutmamak gerekiyor. Platform topuklu beyaz spor ayakkabılarda dantel detayı ciddi manada şık bir görüntünün oluşmasına imkan sağlıyor.

Pin It

2 - “2015 Dantelli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir