2015 Çan Etek Modelleri

Desenli 2015 Çan Etek Modelleri

Desenli 2015 Modelleri

Yaz sezonunu olmazsa olması kuşkusuz eteklerdir. Etekler her bayan için çok cazip bir seçenek ve etek modelleri içerisinde doğru tercihleri yapabilirseniz mükemmele yakın kombinlere imza atabilirsiniz. Bunun içinde sokak modasının dilinden iyi almak gerekiyor ve şu aralar sokak modası ciddi şekilde çan eteklerden söz ediyor.

2015 modelleri görüntüsüyle son derece zarif ve yapacağınız kombine fazlasıyla şıklık katan bir ürün grubu diyebiliriz. Çan etekler yapı itibariyle zaten dikkat çekici bir ürün, birde kaliteli eller tarafından üretildiğinde cidden büyük bir şıklık sunuyor. Özellikle de desenli çan eteklerin şu sıralar çok fazla tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Siyah üzerine altın rengi desenlerin kullanıldığı çan etekleri üzerine gene siyah bir bluz ile kombinlendiğinde ortaya başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Desenli çan eteklerde genel olarak eteğin baskın rengi ile üst için tercih edeceğiniz ürünün rengi aynı tercih etmek hem çok dengeli hem de çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Ayrıca bu sayede desenler ön plana çıkartılarak eteğin güzelliği daha net şekilde gözler önüne serilecektir.

2015 modelleri içinde yer alan ekose ürünler ise daha spor bir tarz elde etmek isteyenler için en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Üzerine salaş bir t-shirt ya da bluz ve altında da uygun renklerde topuklu ayakkabılar ise kombinlendiğinde ortaya başarılı sonuçlar çıkacaktır diye düşünüyoruz. Çan eteklerde yazında etkisiyle mini formdaki ürünlerin daha fazla tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Özellikle de beyaz ve bordo bu alanda çok doğru birer tercih olacaktır. Söz konusu mini etekler olduğun da ise açık renklere yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

Popüler Başlıklar:

  • çan etek modelleri
  • uzun çan etek
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir