2015 Beyaz Elbise Modelleri

Kolsuz 2015 Beyaz Elbise Modelleri

Kolsuz 2015 Beyaz Modelleri

Sade bir şıklık arayan bayanların ilk olarak bakması gereken yerlerden birisi beyaz elbiseler. Elbiselerin zarif görüntüsüne ek olarak beyazın sadeliği ve şıklığı da eklendiğinde ortaya gerçekten başarılı sonuçlar çıkabiliyor.

2015 beyaz modelleri sadeliğin ve şıklığın ön planda tutulduğu modellerle karşımıza çıkıyor .Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde beyaz renkli modeller çok doğru bir tercih olacaktır. Beyazın zarif görüntüsü doğru ayakkabılarla kombinlendiğinde ortaya çok şirin ve şık bir görüntü çıkacaktır. Beyaz elbiselerin bu sene ki trendlerinde genel itibariyle sade kesimler mevcut. Abartılı bir kesim ya da detaydan söz etmek çokta mümkün değil. Fakat dantel detaylı beyaz elbiselerin son derece şık bir görüntüsü olduğunu da söylemek gerekiyor. Eğer ki sade beyaz elbiselerin sönük kaldığını düşünüyorsanız bu noktada dantel detaylı ürünler daha doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

2015 beyaz modelleri sıcak havalarında etkisiyle birlikte kolsuz detaylarıyla dikkatleri çekiyor. Kolsuz elbiseler isterseniz gece davetleri, isterseniz gündelik yaşam ya da iş kombinleri için doğru bir tercih olacaktır. Hem zarif hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan kolsuz elbiselere verilebilecek en güzel alternatif ise straplez elbiseler olacak. Straplez elbiseler gösterişli bir sonuç için en doğu tercihler arasında gösterilebilir.

Pin It

2 - “2015 Beyaz Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir