2015 Bayan Sırt Çantası Modelleri

Çiçek Desenli Beyaz 2015 Bayan Sırt Çantası Modelleri

Çiçek Desenli Beyaz 2015 Bayan Modelleri

Geçmiş yıllarda çok fazla talep edilmeyen fakat geçtiğimiz sene bir anda bayanların ilgisini çekmeyi başaran sırt çantaları bu senede bir hayli popüler. Hem işlevsel bir ürün olması hem de artık piyasaya çok şirin, şık sırt çantalarının bulunabilir hale gelmesiyle 2015 senesi sırt çantalarının senesi olacak diyebiliriz.

   2015 bayan modelleri geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene bir hayli popüler. Özellikle az mevsiminin gelmesiyle birlikte çiçek desenli sırt çantalarının sokak modasında etkin olarak kullanılan bir ürün haline gelmesini bekliyoruz. Beyaz renk üzerine somon, yavruağzı ya da pembe gibi renklerde çiçek desenlerinin işlenmesi sayesinde gerçektende zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Aynı şekilde düz renkli sırt çantalarının da sade bir şıklık arayanlar için güzel tercihler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

2015 bayan modelleri süet ürünleriyle de dikkat çekiyor. Bu sene birçok bayanın tercih edeceğini düşündüğümüz süet çantalar gerçektende çok şık bir görünüme sahip. Yapı itibariyle daha sade bir ürün olan süetler sırt çantasında da ne denli başarılı sonuçlara imkan sağladığını görmek sizleri de şaşırtacaktır. Bunların yanı sıra geçtiğimiz senenin en trend modellerinden birisi olan püsküllü sırt çantaları 2015’tede sokak modasının vazgeçilmezlerinden birisi olacak diyebiliriz. Farklı bir tarza bürünmek için en ideal seçenek haline gelen püsküllü sırt çantalarına mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Popüler Başlıklar:

  • sırt çantası modelleri 2015
  • 2015 sırt çanta modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir