2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Beli Taş İşlemeli 2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Beli Taş İşlemeli 2015 Balık Gelinlik Modelleri

Düğün mevsiminin açılmasıyla birlikte birçok bayan evlilik hazırlıklarını sonlandırma aşamasına gelmiş durumda. Gelinliklerde bu sezon geçtiğimiz senelerde olduğu gibi balık modelleri çok moda. Son derece şık sonuçlar elde etmenizi sağlayan balık etek detayı, bu senenin en trend gelinlik modellerini oluşturuyor diyebiliriz.

    2015 balık gelinlik modelleri evlilik hazırlığı içinde olan bayanlar için birbirinden güzel ürünler sunuyor. İlk olarak straplez balık gelinliklerden söz etmek gerektiğini düşünüyoruz. Straplez detayı her daim gelinliklerde ilk tercih olmuştur ve eğer ki vücudunuza da güveniyorsanız bunu balık etek ile bir araya getirerek gerçekten unutulmaz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Fakat basen bölgenizde fazlalıklarınız varsa hiç bir balık etek modeline yaklaşmamanız gerektiğini de söylemekte fayda görüyoruz.

2015 balık gelinlik modelleri son dönemde askılı ürünleriyle ilgi çekmeyi başarıyor. Askılı gelinlikler eskimeyen bir yapıya sahip ve balık etek sayesinde çok daha şık ve iddialı bir görüme kavuşturulabiliyor. Askı detaylarını çok sevmeyenler için ise uzun kol gelinliklerin daha doğru bir tercih olacağını düşünüyoruz. Özellikle V yaka detayı barındıran uzun kollu gelinliklerde yerinde bir göğüs dekoltesi ile çok daha şık sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Son olarak yarım kol ya da yetim kol detayları olan balık etek gelinliklerden de söz etmekte fayda var. Biraz nostaljik bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan bu modellerde dantel detaylarına da yer verilirse eğer gerçekten çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir