2015 Asimetrik Kesim Etek Modelleri

Trend 2015 Asimetrik Kesim Etek Modelleri

Trend 2015 Asimetrik Kesim

    Son dönemin trendlerinden birisi olan asimetrik kesimler özellikle eteklerde kendisini belli ediyor. Eteklerde çok fazla tercih edilir hale gelen asimetrik kesimlerin bu seneye damga vuracağını söyleyebiliriz. Eğer ki modayı yakalamak istiyorsanız mutlaka asimetrik kesimli eteklere göz gezdirmelisiniz.

    2015 asimetrik kesim modelleri gerçektende iddialı olmaktan keyif alan bayanların çok beğeneceği bir koleksiyon diyebiliriz. Özellikle de havaların ısınmasıyla birlikte boylarının da kısalacağını göz önünde bulundurarak daha kısa eteklerin tercih edilir hale geleceğini söyleyebiliyoruz. Özellikle tül detaylı asimetrik kesim eteklerin ne fazla kısa, ne de fazla uzun olmayan görüntüsü tam da arzu edilen sonuçları size verecektir. Bu noktada tül detaylarının daha belirgin hale gelebilmesi açısından siyah, lacivert ya da gibi renkleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

2015 asimetrik kesim modelleri içerisinde çiçek desenli ürünlerde yer alıyor. Yaz aylarına en uygun yapıdaki model olarak gösterebileceğimiz çiçekli asimetrik eteklerin beyaz ya da ekru renkler üzerine işlenen desenleri sayesinde son derece zarif bir sonuç elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra pileli asimetrik kesim eteklerin görsellik noktasında şuan için en iddialı ürün olduğunu da söylemek gerekiyor. Aklınıza gelen hemen her renkte pileli asimetrik etek bulmak mümkün ve hepsi çok kaliteli sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir