2015- 2016 Üniversite İçin Kıyafet Kombinleri

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte üniversite heyecanı yaşayan genç bayanlar en çok acaba ne giyinsen sorusu ile meşgul olmakta. 2015-2016 eğitim öğretim yılı için birbirinden güzel kombin ve ipuçlarını paylaşacağımız bu yazımızda genç kızların işine yarayacak bilgiler paylaşacağız.

Hem Ucuz Hem Şık Giyim

Üniversite öğrencileri için en az maliyetli kombinler için bu yılın modası dar pantolon modelleri ve yüksek bel kot pantolon modelleri ön plana çıkmakta. Bu tarz pantolonlar ile en zarif gömlek ve tişört modellerini birlikte kullanarak gayet zarif kombinler elde edebilirsiniz.

Gömlekler bele modası ise gen üniversite öğrencilerinin hem rahat hem de tarz giyim modelleri için vazgeçilmezlerden olmaya devam ediyor. Hem şunu unutmayın, ne giydiğiniz kadar temiz ve özentili giyiminizde oldukça önemlidir.

En Tarz Üniversite Kombinleri

Üniversite öğrencileri arasında iddialı bayanlar için vazgeçilmez renk olan kırmızı bir adım önde olmaya hep devam edecek gibi. Kırmızının iddiası hem pantolon hem de etek kombinlerinde kendisini gösteriyor. İşte birbirinden güzel kırmızı etek ve kırmızı pantolon kombin seçenekleri:

Bluz ve tişörtler çok önemli

Üniversiteli kombinlerinde en çok karşımıza çıkan üst giysi olarak bluz ve tişörtler dikkat çekmekte. Peki bunlar arasında en şık olmak için ne yapılmalı? Tabi ki en uyumlu giyim tarzı benimsenmeli. Örneğin hafif kiloluysanız bol kesim ve dökümlü modeller terch etmeniz gerekirken, daha zayıf bayanlar için dar kesim pantolon ve askılı dar bluzlar oldukça şık duracaktır. İşte birbirinden güzel üniversite kombin modelleri:

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir