2015-2016 Sonbahar-Kış Moda Renkler

Gucci Toprak Rengi Modelleri

Gucci Toprak Rengi Modelleri

2015-2016 sonbahar-kış moda renklerine birlikte göz atalım. Baharın canlı ve cıvıl cıvıl renklerini soğuk havaların etkisi ile daha mat ve pastel renklere bırakacak. Tabi ki sezona damgasını vuran saks mavisi, zümrüt yeşili ve kırmızı 2015-2016 sonbahar kış moda renkleri arasında olmaya devam edecek, bunların yanı sıra ise en moda renkleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Toprak Rengi Kıyafetler

2015-2016 sonbahar-kış moda renkleri arasında en trend olan toprak renkli kıyafetler olarak karşımıza çıkmakta. Midi toprak rengi elbise modelleri, trençkot modelleri ve etekler çok zarif ve iyi kombin çeşitleri sunmakta.

Saks Mavisinden Pastel Maviye

Sezonun en trend renklerinden olan saks mavisi, tahtını şimdilik pastel maviye devrediyor. Havaların serinlemesi ile birlikte sokak modasında öne çıkan moda renk olarak pastel ön plana çıkıyor. Pastel mavi ile en özel davetlerde boy gösteren dünya yıldızları modaya bu renk için adeta yön veriyor.

Pastel mavi elbise modeli

Aykırı Renk Patlıcan Moru

İddialı ve göz önünde olmayı seven bayanların rengi patlıcan moru. Elbise modeli ve rengi ile gecenin en şıkları arasında olmak isteyenlerin vazgeçilmez rengi patlıcan moru olarak karşımıza çıkmakta.

Patlıcan Moru

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir