2015-2016 Moda Renkler

2015 2016 bayanlar için en trend renkler olarak karşımıza çıkıyor. Abiye, elbise, gömlek, bluz… bayanların en çok tercih ettiği kombinler arasında yer alan en trend renkleri sizlerle paylaşacağız… İşte 2015 renkler ve bunların zarif modelleri:

Parlak Kırmızı

Bayanların her sezon tercihi olan en albenisi yüksek rengi olan kırmızının en parlak tonları 2015 2016 arasında liste başı. 2015 renklerden olan parlak kırmızı pantolon, triko ve tişörtler… kısacası bayanların her daim tercihte bulunduğu kıyafetler arasında parlak kırmızı rengi yer almakta. İşte bir kaç tane parlak kırmızı renk kıyafet modelleri:

Gece Mavisi (Saks Mavisi)

Saks mavisi en özel davetlerin rengi olmaya devam ediyor.  Özellikle abiye, nişan elbiseleri, düğün, organizasyon gibi günlerde 2015 2016 arasında yer almakta. İşte gece mavisi (Saks mavisi) kıyafet modellerine bir bakacak olursak:

Petrol Yeşili, Mint Yeşili

Yeşilin en çok tercih edilen ve edilmeye devam edeceğe benzeyen tonu olan petrol yeşili ve mint yeşili çok zarif ve asil. 2015 2016 moda renkleri arasında yer alan yeşilin bu iki güzel tonu özellikle bayanların etek kombinlerinde yer verdiği yeşilin tonları olan petrol yeşili ve mint yeşili tonlara bir bakacak olursak:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir