2014 Yüksek Bel Pantolon Modası

Zara 2014 Yüksek Bel Pantolon Modası

2014 Yüksek Bel

Pantolonlar bayanların asla vazgeçemeyeceği kıyafetler arasında baş köşede yer almaktadır. Hem işlevsel bir ürün olması hem de şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak veriyor olması gibi sebeplerden ötürü en popüler bayan giyim parçalarından bir tanesi olarak gösterilebilir. Son dönemde pantolonlarda farklı tarzlar ve akımlar popüler hale geliyor olsa da birkaç yıldır eskimeyen akımlarında olduğu unutulmamalıdır. Son yılların en büyük trendlerinden birisi haline gelen yüksek bel pantolonlarda biraz önce bahsettiğimiz eskimeyen modellerin oluşturduğu bir akım olarak gösterilebilir. Hemen her bayan tarafından tercih ediliyor olması da ne kadar başarılı sonuç verdiğini en güzel kanıtıdır.

2014 yüksek bel modası genel olarak dar paçalı ürünlerden oluşuyormuş gibi görünse de aslında çok sayıda markanın bol paçalı yüksek bel ile piyasaya giriş yaptığını söylememiz yanlış olmayacaktır. Bol paçalı pantolonlar özelikle topuklu ayakkabılar ile oldukça uyumlu bir ikilidir ve şık bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır. Pantolonun yüksek bel olması sebebiyle bacak boyunuzun da daha uzun görünecek olması sebebiyle oldukça şık sonuçla elde edilebilecektir.

2014 yüksek bel pantolon modası sadece mavi rengin kullanıldığı pantolonlar oluşmuyor. Birçok bayan tarafında da tercih edilen gri renkli yüksek bel pantolonlarında olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Bu modeller iyi bir alternatif olarak kullanılabiliyor.

Popüler Başlıklar:

  • yüksek bel pantolon
  • yksek bel pantolon
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir