2014 Yeni Çanta Modelleri

Neon Renkli 2014 Yeni Çanta Modelleri

Neon Renkli 2014

Yapacağınız bir kombinde belki de en önemli parçalardan birisi olarak çantalardan söz etsek çokta abartmış olmayız. Çünkü, çantalar tamamlayıcı unsurlardan birisidir ve eksiliğini hemen hissettirir. Yapılan kombinde bir şeylerin uymadığını düşünüyorsanız eğer çantanızı değiştirmeyi deneyin. İşte o zaman çantanın bir kombinde ne kadar önemli parçalardan birisi olduğunu daha net anlayabilirsiniz. Yeni sezonda piyasaya çıkan çok sayıda çanta modeli bulunuyor. Bu modelleri düzgün bir şekilde inceleyebilirseniz, kendiniz için son derece şık bir ürün grubuna sahip olabilirsiniz. Bu da direk olarak şık kombinler ve zarif bir görüntünün habercisi oluyor.

2014 çanta modelleri içinde en çok dikkat çeken model renkleri sebebiyle neon çantalardır. Neon renkler son yıllarda moda alanında sıklıkla kullanılıyor ve bunun çantalarda da kullanılmasına şaşırtmamak gerekiyor. Kırmızı gibi dikkat çekici renklerin kullanıldığı neon çantaların gerçekten de çok fazla dikkat çektiğini belirtmeliyiz. Eğer ki etrafınızdaki herkesin dikkatinizi üzerinize çekmekten keyif alıyorsanız neon renkli modellerin tam da size göre olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

2014 çanta modelleri arasında yer alan beyaz renkli modeller sadelikten yana tercihini kullanacak olan bayanlara tavsiye edebileceğimiz bir modeldir diyebiliriz. Beyazın aynı zamanda kombinlemesinin de kolay olması sizi rahatlatacaktır. Ya da daha iddialı bir model arıyorsanız leopar desenli çantalara yönelmeniz akıllıca olur.

 

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir