2014 Yazlık Takı Modelleri

Bayanlar için şık giyinmenin ne kadar önemli olduğunu izah etmemize gerek yoktur sanırım. Her bayan olabildiğince şık görünmek isteyecektir. Peki, şık görünmek adına sadece kıyafetler yeterli midir? Eğer bu soruya cevabınız evet ise maalesef ki sizlere şık giyinmekten çok uzak olduğunuzu söylememiz yanlış olmayacaktır. Çünkü şık bir bayanın olmazsa olmazları arasında takıları da yer almaktadır. Giydiğinizi kıyafetler ne kadar zarif ve şık olursa olsun takılardan yoksun bırakılması bir nevi kıyafetlerin de yedim kalması anlamına gelmektedir.

2014 yazlık takı modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen şeyler kolyeler olacaktır. Görsel olarak en fazla dikkati çeken takı olması sebebiyle büyük önem arz ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Son dönemde kolye konusunda birçok bayanın ilk tercihi haline gelen zincirli kolyeler popülerliğini uzun bir süre daha koruyacağa benziyor. Bu sebeple genellikle altın sarısı renktekiler başta olmak üzere kendinize birkaç tane zincirli kolyelerden alabilirsiniz.

2014 yazlık yakı modelleri arasında zincirli kolyeler kadar popüler bir üründen daha bahsetmemiz gerekiyor. Büyük taşlardan yapılan kolyelerde oldukça kullanışlı ve şık görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu kolyelerin genellikle yüzük ve bileklik ile takım halinde olması çok daha uyumlu sonuç alınmasını sağlıyor. Mavi, turuncu, beyaz ve mor gibi renklere sahip olan büyük taşların oluşturduğu kolyeler dahil edildikleri kombine farklı bir hava katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kapri Pantolon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir