2014 Yaz Sokak Modası

Yırtık Yaz Sokak Modası

Yırtık Yaz

  Moda konusunda herkesin az ya da çok bir bilgisi mevcuttur. Sürekli olarak değişmekte olan modayı takip etmek oldukça zordur. Defileleri izlemek, modacıların çıkarttıkları kreasyonlara göz atmak ve bunu güncel bir şekilde yapmak ciddi uğraş istiyor. Fakat bunları dört dörtlük yapsanız dahi şık bir şekilde giyineceğinizi söylememiz maalesef imkansızdır. Çünkü sizlerin asıl olarak takip etmesi gereken şey sokak modasıdır. gündelik yaşamda geçerliliği olan modayı temsil etmektedir. Bir bayanın gün içerisinde giyinirken dikkat etmesi gereken detayları anlatır ve şıklık söz konusu olduğunda en önemli kıstas olarak kabul edilmektedir.

2014 yaz sokak modası içinde en çok karşımıza çıkan olan kıyafet yırtık kotlar olacaktır. Son yılların en popüler pantolonu olan yırtık kotlar 2014’tede tercih edilen modellerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Görsel anlamda son derece başarılı sonuçlar elde edilebilen bu modeller sayesinde şık görünmek sın derece basit bir iş haline gelmiş durumda. Eğer sizlerde hem çekici hem de şık bir görüntü istiyorsanız yırtık kot modellerine yönelebilirsiniz.

2014 yaz sokak modası söz konusu olduğunda kısa yazlık şortları es geçmek büyük bir hata olacaktır. Özellikle fiziğine güvenen bayanlar için bu tarz son derece kısa şortlar görsel anlamda iyi sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir