2014 Sarah Seven Gelinlik Modelleri

2014 Sarah Seven Gelinlik Modelleri

2014 Sarah Seven

    Gelinlik her bayan için özeldir. Her bayanın evlenmeden önce, evleneceği gün ile alakalı olarak hayaller kurduğunu ve planlamalar yaptığını söylemek mümkündür. Öyle ki, birçok bayan evleneceği gün giyeceği gelinliği dahi kafasında tasarlamış ve bu doğrultuda arayışlara başlamıştır. Fakat gelinliğinizi seçmeden önce aceleci davranmamanızı ve katı fikirli olmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hayalinizde tasarımını yaptığınız model belki de size çok uygun bir gelinlik olmayabilir. Ya da başka bir model sizin düşündüğünüz tarzdan çok daha fazla yakışması gibi durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Kısacası gelinlik alırken modellerine göz atmadan karar vermemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

2014 gelinlik modelleri ürün çeşitliği göz önünde bulundurulduğunda çok geniş bir yelpazede ürünlere sahiptir ve herkesin kendine göre bir şeyler bulmasına imkan sağlayabilmektedir. Özellikle çok abartılı bir görüntüye sahip gelinlik istemeyenler için sadeliğin ön plana çıkartıldığı gelinlikleri ile gelinliklerini çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle de askılı modeller görüntü itibariyle sade ve şık ürünler olarak nitelendirilebilir.

2014 gelinlik modelleri arasından daha iddialı bir ürün seçmek isteyenlere tavsiyemiz ise straplez gelinlikler olacaktır. Birde işin içine kalp yaka detayı girdiğinde elde edilecek sonuç sizleri bile şaşırtmaya yetecek cinsten olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir