2014 Renkli Bileklik Modelleri

Yeşil Renkli Bileklik Modelleri

Yeşil Renkli Bileklik Modelleri

  Bayanlar için giyim kuşam ne kadar önemliyse takılar ve aksesuarlarda bir o kadar önemlidir. Şık bir bayanın bu görüntüye ulaşmasında sadece seçtiği kıyafetlerin payı olduğunu söylemek çok büyük bir yanlış olacaktır. Bu yüzden de şunu asla unutmamalısınız. Ne kadar zarif ve şık kıyafetler seçerseniz seçin, bunları aksesuar ve takılarla desteklemediğiniz sürece görüntü olarak hep bir eksiklik olacaktır. Bu yüzden de takılara gerekli özeni göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Takılar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak bileklikleri göstermek doğru olacaktır. Son dönemde renkli bilekliklerin de popüler olduğu unutulmamalıdır.

2014 renkli bilekli modelleri arasında boncuklu bileklikler en popüler olanlardan bir tanesidir. Rengarenk boncukların bir arada kullanıldığı bu modeller sayesinde şıkır şıkır bir görüntüye bürüneceğinizi unutmamalısınız. Bu yüzden de bayanların bahsettiğimiz tarzda bileklilere yoğun bir ilgi gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Farklı renklerdeki boncuklardan elde edilen bileklikler kadar aynı renkte boncukların bir araya getirildiği bilekliklerde iyi sonuçlar vermekte olup özellikle yeşil renkteki modellere göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

2014 renkli bileklik modelleri içinde zincirli bilekliklerin de olduğu unutulmamalıdır. Bu tarz zincirli bilekliklerde genel olarak altın renginin ağırlıkla kullanıldığını söylemeliyiz. Eğer altın rengini seviyorsanız bahsettiğimiz tarzdaki modeller sizler için oldukça ideal aksesuarlardan bir tanesi olacaktır.

 

Popüler Başlıklar:

  • bileklik modelleri 2014
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir