2014 Neon Pantolon Modelleri

    Bayanlar için güzel giyinmek ve gösterişli bir görünüme bürünmek istenilen durumlardan bir tanesidir. Bu sonuca ulaşmak adına çok farklı tarzlar ve seçenekler sizleri beklemektedir. Bayanlar tarafından şık bir görüntüye ulaşmak adına genel olarak pantolonların tercih ediliyor olması ise şaşılacak bir durum değildir. Pantolonlar kullanışlı ürünlerdir ve şık modeller tercih edildiği takdirde iyi sonuçlar almak mümkündür. Özellikle son dönemde dikkat çekmeyi seven bayanlar tarafından neon renklerdeki pantolonların sıklıkla tercih edildiğine şahit oluyoruz. Özellikle de sokak modasında neon renkteki pantolonların her geçen gün biraz daha popüler hale geldiğini söylemek mümkündür.

2014 neon modelleri arasında son dönemde giderek daha çok tercih edilir hale gelen bol paçalı pantolonları söylememiz gerekiyor. Bu modeller hem şık tasarımları hem de kombinlere rahat bir şekilde dahil edilebilir yapıları ile tercih ediliyor. Özellikle bol paçalı pantolonların topuklu ayakkabılar ile çok güzel bir görüntü ortaya çıkartıyor olması, dikkat çekici neon bir ve kombinin geri kalanı ile uyumlu bir ile birlikte kullanılması ise ciddi manada şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

2014 neon modelleri içinde dar paçalı pantolonları sevenler için de çok sayıda model bulunuyor. Fakat buları çok düz bulanlar için yırtık neon renkli pantolonları önerebiliriz. Yırtık detayları sayesinde çok daha çeki bir görüntü elde edebileceğinizi unutmamalısınız.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir