2014 Mezuniyet Balosu Abiye Modelleri

Her insanın hayatında yaşadığı en güzel anlardan birisidir, mezuniyet balosu. Gerçekten de artık büyüdüğünün ve bir birey olduğunun hüzünlü telaşına kapılır, insan. Bu gece de bütün bayanlar kendi aralarında bir şıklık yarışına girerler ve en güzel olan benim imajını sağlamaya çalışırlar. İşte bu noktada doğru bir araştırma yapmak gereklidir.

2014 Patlıcan Moru Taşlı Abiye Modeli

2014 Patlıcan Moru Taşlı Modeli

2014 mezuniyet balosu  modelleri arasında incelemeler yaptığımız zaman görüyoruz ki; bu sezon abartılı kıyafetler yerini daha sade bir şıklığa bırakmış. O halde bu mezuniyet balosu  seçimleriniz için ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey; sade bir şıklığı yakalayabilmek olacaktır. Genç bir kızın artık bir bayan olmaya adım attığı bu gece de orta yaşlı bir bayan gibi giyinmek hoş durmayacaktır.
Gençliğiniz en güzel dönemlerinde seçim yaptığınız mezuniyet balosu abiye modeli gerçekten de tarzınızın çok dışında olmamalıdır. Bu sezonun en gözde renkleri arasında sarı, kırmızı gibi kendisini belli eden çarpıcı renkler yer alıyor. Ancak her sene olduğu gibi bu sene de modacıların vazgeçilmez renk tercihleri arasında siyah yerini almış durumda.

2014 mezuniyet gecesi seçimimizde mutlaka ünlü modacıların tavsiyelerine uymalısınız. Bu sezon kısa, mini eteklerin yerini daha uzun etekler almış durumda. Ayrıca sırt dekoltesine de diğer senelere oranla daha çok yer verilmiş gibi duruyor.

O halde sırt dekoltesi olan, canlı renkler bulunduran bir ile modayı yakalamış olacaksınız. En ünlü modacıların uyarıları ile siz bu gecenin yıldızı olmaya hazır mısınız?

Popüler Başlıklar:

  • yenilikmodasi com
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir