2014 Kışlık Takı Modelleri

 

Yes Kışlık Takı Modelleri

Yes Kışlık

Şık bir bayan olabilmek için sadece elbise seçimi ya da seçimi asla yeterli değildir. Eğer gerçekten de şık olmak istiyor iseniz; mutlaka takı seçimlerinizde de büyük bir özen ile hareket etmeniz gereklidir. Bu nedenle bilmeniz gereken en önemli şey; moda sadece kıyafetler ile hareket eden bir olgu asla değildir.

Gelelim 2014 kışlık arasında en çok konuşulan modeller hangileridir ve bayanlar hangi ürünlere daha çok ilgi göstermeye başlamışlar? 2014 kışlık tasarlanırken; dekoltesiz giyilen kazaklar düşünülmüş ve kolyeler genelde daha uzun ve büyük parçalar halinde tasarlanmıştır.

Genel olarak takıların daha büyük ve dikkat çekici olarak tasarlandığına değinebiliriz. Bir taraftan bu sezonda devam eden Osmanlı motifleri ve Osmanlı bayanlarının tercih ettiği büyük taşlı modellere rastlamak mümkündür. 2014 kışlık göz önünde bulundurulduğu zaman yüzüklerde artık büyük taşların yerini taşsız ya da daha minik taşlı yüzükler almış durumdadır. Üstelik bu sezon üç parmağa birden yüzük takmak moda olmuş gibi duruyor.

Daha minik detaylar ile daha çok takının birleştiğini söyleyebiliriz. Yani bir tane büyük taşlı bilezik yerine, daha ince ve daha küçük taşlı birkaç bilezik takılabilir. Tek başına çok büyük duran takıların yerini 2014 kışlık takı modelleri ile birlikte tek başına bir anlam ifade etmeyen çoklu takılar alıyor. Altın renginin bu sezon da hakimiyetine devam ettiğini de söylemeden geçmemek lazım.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir