2014 Kışlık Kombinler Nasıl Olmalı?

 

Yeşil 2014 Kışlık Kombinler

Yeşil 2014 Kışlık Kombinler

2014 kışlık kombinler yapılırken bilmeniz gereken en önemli nokta kesinlikle kıyafet seçiminize uygun bir ceket bulundurmaktır. Çünkü bu sezon hem spor hem de klasik kıyafetler kesinlikle ceket ile birlikte kullanılıyor. O nedenle her bayanın en başta bir tane ceket edinmesi gerekiyor.

2014 kışlık kombinler için ayakkabı seçimine değinmek gerekirse; ya diz üstü çizme modellerine bakacaksınız ya da bilekten olan topuklu bot modellerine bakacaksınız. Çünkü bu sene ara boy çizmeler çok fazla rağbet görmüyor. Genel olarak kalın topuklu ayakkabıları görebileceğimiz bir sene olacak gibi görünüyor.

2014 kışlık kombinler hazırlanırken genel olarak diz altı eteklerden yararlanılmış. Yani modacıların tüyolarından anladığımız kadarı ile bu sezon en çok ve de modelleri tercih edilmeli. Pantolon seçimlerinde ise genelde olan ürünler karşımıza çıkıyor. Bu da bizlere kadife ürünlerin modasının yeniden karşımıza çıktığını gösteriyor.

Kışlık kombinler yapılırken tabii ki de renk tercihlerine de dikkat etmek gerekiyor. Renk uyumları bu sezon da karşımıza çıkarken, bazı ürünlerde de zıt renklerin dansına rastlamak mümkün. Ya zıt renkleri seçeceksiniz ya da tamamen uyum içerisinde kalacaksınız. Kesinlikle ara seçimler yapmaya çalışmayın, bu sene ara da kalmak demode oldu.

Kışlık kombinler bu sene gerçekten de eski zamanların esintilerini de taşıyor. Koyu renkli çantalar ile birlikte kıyafetlerinizi hareketlendirebilir ve yine takı tercihleriniz ile birlikte modayı yakalayabilirsiniz. Unutmayın, ya zıt renkler ya da uyumlu renkler seçeceksiniz. Arada kalırsanız; 2014 modasında bizimle değilsiniz.

Popüler Başlıklar:

  • klk kombinler
  • kışlık kombinler 2014
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir