2014 Dantelli Abiye Modelleri

Şık 2014 Dantelli Abiye Modelleri

Şık 2014 Dantelli Modelleri

Gün içerisinde yaptığımız kombinler kişiden kişiye farklılık gösteriyor olsa da bir nokta da hepimizin birbirine benzer tercihler yapmak zorunda olduğumuz anlar geliyor. Bahsettiğimiz anlar ise gece davetleri ya da düğün gibi organizasyonlar oluyor. Bu tarz bir davete giderken hemen herkes giymek ister davete katılan hanımların büyük bir bölümü abiyeleri tercih eder. Bu noktada kendinizi farklı bir görüntüye büründürebilmek ve diğer hanımlara nazaran daha zarif bir görselliğe ulaşabilmek için yapabileceğiniz birkaç şey olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. İlk olarak abiye tercihinizi dantelli modellerden yana kullanmak, sizleri diğer bayanlardan ayırabilecek temel faktör olacaktır.

2014 dantelli modelleri gerçek manada çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Aklınıza gelebilecek her tarzda ürün bulmak mümkün ve bu da sizi diğer bayanlardan ayıracak bir özellik. İlk olarak uzun abiyeleri tercih edecek hanımların dantel detaylarına göğüs bölgesinde yer vermesi daha doğru olacaktır. Dantellerle süslenmiş hafif bir göğüs dekoltesi son derece etkileyici bir görüntünün oluşmasına imkan sağlayacaktır. Ve ya dantel detaylarının omuz bölgesinde kullanımı da size hoş bir görüntü sağlayabilir.

2014 dantelli modelleri içerisinde mini tarzda ürünleri seçeceklerin ise dantel detaylarına etek kısmında yer vermeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Eteğin uç kısmında saçak şeklinde dantel figürler sayesinde çok daha başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra daha çok koyu renkleri tercih ederseniz eğer dantel detaylarının çok daha hoş gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

 

Popüler Başlıklar:

  • tül dantel abiye
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir