2014 Crop Bluz Modelleri

2014 Crop Bluz Modeli

2014 Crop Modeli

Son dönemde biraz olsun sokak modasını takip ediyorsanız eğer karşınıza crop ürünlerin bolca çıkacağını söylemek mümkündür. Crop ürünler yakı kısa kıyafetler son aylarda bir hayli popüler hale geldi ve artık kafamızı nereye çevirsek karşımızdan böyle bir ürün bulabiliyoruz. Hal böyle olunca da yeni bir akımdan yani crop kıyafet akımından söz edebiliyoruz. Yaz aylarında olduğumuz için crop ürünlerin daha çok şeklinde karşımıza çıktığını söylemek mümkündür. Kısa bluz modelleri, göbek deliği hizasının biraz üstünde olup göbek deliğini görünür bir şekilde açıkta bırakan modellerin hakimiyeti altında yer alıyor. Bunun yanı sıra daha sade ürünlerde bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor.

2014 crop modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken ürünler baskılı bluzlar olacaktır. Crop detayı zaten yeteri kadar dikkat çekici bir ürün ortaya çıkartıyorken bir de bunun üzerine göz kamaştıran ya da beğeni toplayan baskıların yapılması ile çok daha başarılı bir ürün elde edildiğini söylemek mümkün oluyor. Bayanların bu tarz baskılı ürünlere gösterdiği ilgi ise bu ürünlerin en kadar başarılı olduğunun canlı örneği olarak karşımıza çıkıyor.

2014 crop modelleri arasında bir diğer popüler ürün ise taş yada boncuk süslemeli modellerdir. Bu süslemeler sayesinde parıl parıl bir görüntü elde etmek mümkün olurken neredeyse bulunduğunuz ortamdaki tüm dikkati de kendi üzerinize toplayabileceksiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir