2 Yaka Tunik Modelleri 2016

2 Yaka Giyim özellikle tesettür kıyafetleri konusunda bayanla riçin tartışılmaz olarak en iyi tasarımları sunan firmalardan bir tanesi. Çeşitli noktaarda yer alan satış ağı ve kaliteli ürünleri ile ülkemizde tesettür giyim konusunda özellikle 2 Yaka giyim ürünleri modaya yön veren isimlerden olmakta. Özellikle 2 Yaka tunik modelleri 2016 yılı için tasarımları ile oldukça dikkat çekmekte. Zira 2 Yaka giyim hem kalitesi hem de çizgisi ile bayanlar için önemli bir yer tutmakta. Peki 2 Yaka tunik modelleri 2016 yılı için birbirinden güzel tasarımlarından hangi tercihler, hangi kombinler için uygun duracaktır birlikte inceleyelim.

2 Yaka tunik modelleri 2016 tasarımları arasında iyi bir tercihle hem sokak modasına uygun hem de davetli olduğunuz mekanlar için en zarif kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle fuşya, mürdüm, pembe renkler ve zarif desenleri ile öne çıkan 2 Yaka tunik modelleri için:

Sokak modasına uygun kombinler için desenli tasarımlar,

Önemli davetiyeler için tül detaylarla zarif kombinler oluşturulabilir.

Örneğim pembe tül detaylı tunik tasarımlarla göz alıcı beyaz, krem renginde pantolon kombinleri sizleri tartışılmaz en iddialı bayanlar arasına sokacaktır. Özellikle düz taban ayakkabılarla tamamlayıcı aksesuarlar ise işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Sizler için derlediğimiz 2 Yaka tunik modelleri 2016 tasarımları arasında bizim en çok beğendiklerimiz ve 2016 / 2017 yıllarında oldukça iddialı ve zarif modelleri şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz,

işte 2 Yaka tunik modelleri 2016:

 

Bir önceki yazımız olan Gömlek Tunik Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Gömlek Tunik 2016, Tunik Gömlek 2016 ve Yeni Sezon Gömlek Tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • 2yaka 2016 2017 yeni sezn tunik modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir