2 Yaka Tesettür Etek Modelleri 2016

2 Yaka giyim birbirinden şık ürünlerle bayanlar için en moda tasarımlarını paylaşmaya devam ediyor. Tesettür modasının öncü isimlerinden olan 2 Yaka giyim için bu yazımızda birbirinden güzel tesettür için en uygun kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız. Özellikle bayanlar açısından etek kombinlerin önemini çok iyi bilinmesi diyerek püf noktaları açıklamaya başlayalım. Zira kadınsılığı yansıtan etek modelleri için en uyumlu tercihlerle naif ve zerafetin öne çıktığı kombinleri rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Renk ve tasarım kombin örneklerine birlikte detaylı bakacak olursak:

2 Yaka Tesettür 2016, fuşya, müdrüm ve mavi tonların ağırlık kazandığı, baskılı desenlerle genç bayanların tercihi olduğu tasarımlarda öne çıkan kombinlerde şifon detaylı üst giyim tarzı oldukça uygun olmakta. Özellikle her renkle en az riski taşıyan uyumların beyaz ve gömlek kombinleri olduğunu dile getirirsek oldukça şık kombinler oluşturacağınızı düşünmekteyiz. Özellikle işlemeli ve lazer kesimli modellerin bu yılın en trend ürünlerden olduğunu hatırlatalım.

2 Yaka Tesettür Etek Modelleri 2016, tek renk tercihlerinde beyaz kombinlerin zerafetinin yanı sıra bir tavsiyemiz ise desenli 2 Yaka Tesettür Etek Modelleri 2016 için üst tercihine bej, somon, pudra gibi tonlar tercih etmeniz olacaktır. Hem görsel hem de renk uyumları olarak birbirini tamamlayacak oldukça iddialı tasarımlar ortaya çıkacaktır.

Son olarak ne tür kombin seçerseniz seçin, ipek eşarp modellerinin etek uyumlarına dikkat edin. Eğer beyaz bir üst tercihinde bulunursanız eteğinizle aynı tonlarda olacak eşarp kombini sizlerin zerafetinibtam olarak yansıtmaya yarayacaktır. İşte 2 Yaka Tesettür Etek Modelleri 2016 için sizlerinde beğenisini kazanacağını tahmin ettiğimiz tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir