2 Yaka Tesettür Elbise Modelleri 2016

Tesettür giyimde kalite ve kendine özgü çizgisi ile önemli bir yer tutan 2 Yaka Giyim modelleri 2016 yılı için oldukça iddialı tasarımları ile geliyor. Tesettür elbise modasında öne çıkan en moda kombinler ve renk seçeneklerini 2 Yaka Giyim koleksiyonunda sizler için derledik. Birbirinden güzel 2 Yaka Tesettür arasında seçim yapmak için büyük kolaylık kazanacağınızı düşündüğümüz önemli noktalara hep birlikte göz atalım:

2 Yaka Tesettür Elbise Modelleri 2016, öncelikli olarak kemer ve kuşak detayları ile dikkatleri çekmekte. Zira bordo, mürdüm, lacivert gibi tonlara oldukça yakışan siyah kemer kuşağı ile oldukça zarif kombinleri oluşturabilirsiniz. Bu noktada birde 2 Yaka tesettür elbiselerinde eteklerde pileler dikkat çekmekte. Sokak modasında gündelik olarak rahatlıkla yer vereceğinizi pileli etekli tesettür elbise tasarımlarında hem hareket kolaylığı hem de ayrı bir zerafet yer almakta.

2 Yaka Tesettür Elbise Modelleri 2016, yeni sezonda eşarp tercihleriyle çok belirleyici olmakta. Ne tür renk ve tasarım tercih ederseniz edin tercihiniz olacak eşarp kombini direkt olarak çok olumlu veya maalesef olumsuz şekilde etkileyecektir. Bu noktada koyu renk eşarplar kombin avantajı sağlamaktadır. Zira çok göze batmayan koyu renkli siyah ve tonlarından tercih edeceğiniz ipek bir eşarp kombininizi ister açık renk olsun ister koyu renk olsun çok fazla sırıtmadan tamamlayacaktır. Fakat daha iddialı bir kombin düşüneneler için bu yılın en trend kombinleirnde saks mavisi ve somon renkli eşarpların oldukça trend olduğunu vurgulamalıyız. Sizlerle paylaştığımız 2 Yaka Tesettür Elbise Modelleri 2016 koleksiyonunda bu uyumu sizlerle paylaşmaya çaba gösterdik.

İşte birbirinden güzel 2 Yaka Tesettür Elbise Modelleri 2016 görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir