Zayıf Gösteren Etek Modelleri 2016

Aşağı Doğru Bollaşarak Zayıf Gösteren Etek Modelleri

Aşağı Doğru Bollaşarak Zayıf Gösteren Etek Modelleri

Her bayan güzel gözükmek ister… Her bayan için hoşuna giden veya gitmeyen özellikleri söz konusudur. Bu yazımızda özellikle kilolarından şikayetçi olan ve etek tercihinde bulunmak isteyenlerin ne tür tercihler yapmaları gerektiği konusunda ki nüansları sizlerle paylaşacağız. Tasarım ve renk seçimi için dikkat edilecek noktalar ve bol görselli anlatımımıza başlayalım.

Koyu Tonlar ve Bollaşan Tasarımlar

Öncelikli olarak fazla kilolarından rahatsız olan bayanlara tavsiyemiz koyu renkler yönünde olacaktır. Ayrıca çizgili etek seçimleride sizleri olduğundan daha ince gösterecektir.

Tasarımlar olarak dar kesim tarzı olan kalem etek yerine aşağıya doğrı-u bollaşan, genişleyen etekler tercih etmelisiniz. Örneğin çan etek modelleri bunun için oldukça uygun olacaktır. Eteğinizin bel kısmının genişliği de özellikle karında olan falzalıkları çok iyi kamuflaj edebilir. Zayıf gösteren etek modelleri kadar üst kısım kıyafet tercihi de oldukça önemlidir. Sizlere tavsiyemiz koyu ve dar kesşm üst kıyafetlerinin üzerine ceket vb. kombinler kullanmanız olacaktır. İşte birbirinden güzel zayıf gösteren etek modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Jakar Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Tesettür Jakarlı Elbise, Jakarlı elbise ve Kapalı Jakar Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir