Zac Posen 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Gösterişli Siyah Zac Posen 2015 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Gösterişli Siyah 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Moda dünyasının başarılı isimlerinden olan Zac Posen, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği defile ile 2015 İlkbahar – Yaz sezonunun modellerini görücüye çıkarttı. 24 yaşındaki başarılı tasarımcı daha önce yaptığı elbiseler ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Gerçek anlamda başarılı ve farklı bir elbise arayanların ilk adresi haline gelen Zac Posen, 2015 ilkbahar ve yaz dönemleri için çıkarttığı modeller ile geniş bir kitlenin favori tasarımcısı olacağını herkese kanıtlıyor. Kesimlerinde belli bir kalitenin hakim olduğu, yeri geldiğinde keskin, yeri geldiğinde ise yumuşak geçişlerin yapılabilindiği modeller, moda dünyasından tam not almayı başaracak diyebiliyoruz.

Zac Posen 2015 İlkbahar – Yaz koleksiyonu yaratıcılığın bir ürünü olarak göze çarpıyor. Özelliklede elbiselerdeki çizgiler ciddi manada yaratıcı bir zekanın ürünü olduğunu hemen belli ediyor. Kesimlerdeki maharetli ellerin izleri kendisini ilk etapta öne çıkartıyor ve bu sayede elbiseler büyüleyici bir görüntüye bürünebiliyor. Eğer ki farklı tarzlar ve yeni heyecanlar peşindeyseniz Zac Posen gibi bir dahinin elinden çıkmış olan bu elbiseleri çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz.

Zac Posen 2015 İlkbahar – Yaz koleksiyonu genel olarak siyah, beyaz, turuncu ve kırmızı ile sınırlandırılmış dahi olsa da, elbiseler ve takımlar ile renklerin bu derece uyum sağladığını gördüğünüzde alternatif renkleri zaten aramayacağınızın garantisini verebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon İpekyol Modelleri başlıklı makalemizde İpekyol, Şık Yeni Sezon İpekyol Modelleri ve Yeni Sezon İpekyol Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir