Yeşil Etek Üzerine Ne Giyilir?

Yeşil etek üzerine ne giyilir, yeşil etek nasıl kombinlenir, hangi renklerle uyumludur, ne tarz giyimle daha uygun olur, 2016 yılında en trend kombin örnekleri ile birlikte sizler için derlediğimiz görselleri paylaşıyoruz:

Öncelikli olarak su yeşili, mint yeşili, zümrüt yeşili, koyu yeşil ve tonları bayanların her zaman severek kombinlerinde yer verdiği şık tasarımlar arasında yer almakta. İlk olarak sizlerle yeşil üzerine ne renk giyilir sorusunun cevabını verelim:

Yeşil üzerine siyah ve tonları ile asil bir kombin oluşturabilir. Saks mavisi ile birlikte özellikle su yeşilinin güzelliği göz alıcı şıklıkta bir kombin seçeneği oluşturur. Çok abartıya kaçmayacak şekilde pembe ve tonları ile birlikte  zarif yeşil oluşturulabilir. Fuşya ise bu yazın en zarif kombinlerinde vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. En risksiz ve şık kombin seçeneklerinden biride şüphesiz beyaz seçeneklerdir.

Renk kombini kadar önemli olan bir diğer nokta ise yeşil etek üzerine ne giyinileceği sorusudur? Burada bir kaç soru ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Örneğin tercihiniz sokak modasına uyum mu yoksa iddialı gece kombinleri mi? Özellikle çizgili ve gömlekler ile tişörtler ile en güzel sokak modasını oluşturabileceğinizi söyleyelim. Eğer daha iddialı ve feminen bir kombin istiyorsanız tavsiyemiz beyaz gömlek veya beyaz kombinleri olacaktır. Özellikle yüksek ince be siyah çanta kombinleri ile oldukçazarif bir kombin oluşturabileceğiniz yeşil etek modelleri için öne çıkan tasarımları şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yaz Sokak Modası başlıklı makalemizde 2016 Sokak Modası, 2016 Yazın Modası ve Sokak Modası 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir