Yeni Sonbahar Kış Şapka Modası

Yeni Sonbahar Kış Şapka Modası

Yeni Sonbahar Kış Şapka Modası

Şapkalar eskiden sadece erkeklerin kullandığı bir aksesuar iken günümüzde bayanlarında sıklıkla tercih ettiği bir ürün haline gelmiş durumda diyebiliriz. Birçok bayanın kombinlerine şapkaları dahil ediyor olması bu durumun en güzel örneklerinden bir tanesidir. Bayanlara şapkanın bu kadar yakıştığını da gördükten sonra aslında bu akımın çok geç geldiğini de düşünmüyor değiliz. Öyle ki, eğer yüzünüze uygun bir şapka bulabilirseniz dış görüntünüzün baştan aşağıya değişeceğini sizlerde fark edeceksiniz. Farklılıktan hoşlanan kişiler için bu şapka modası bir hayli sevindirici bir haberdir de diyebiliriz.

Yeni sonbahar kış şapka modası aslında yeni yeni alışmaya başladığımız ve sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkan bir akım diyebiliriz. Birçok bayan için çok yabancı ve uzak bir kavram olan şapkalar, günümüzde aktif olarak kullanılıyor. Hem işlevsel özellikleri hem de görüntü olarak kattıkları sebebiyle bayanların bir numaralı aksesuarlarından bir tanesine dönüşeceğini ön görmek çokta zor olmayacaktır. Fötr şapka modelleri ise bu ürünler arasında en çok dikkat çeken ve bizlere en uzak olan modeldir diyebiliriz. Fakat bir kere denedikten sonra büyük ihtimalle bir daha başınızdan çıkartmak istemeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Yeni sonbahar kış şapka modası içinde büyük şapkalarda bulunuyor. Bu şapkalar görüntü olarak bir hayli büyük olup dikkatli kullanılması gerekiyor. Yanlış bir kombinin içinde fazlasıyla sırıtacağını aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2014-2015 Sonbahar Kış Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir