Yeni Sezon Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri

En güzel uçuşan kumaşlı zümrüt yeşili abiye modelleri

En güzel uçuşan kumaşlı zümrüt yeşili abiye modelleri

Yeni sezon zümrüt yeşili abiye modelleri, en önemli davetlerden nişanlılara, düğün annelerinden, genç kızların mezuniyet gecelerine kadar bir çok alanda tercih ediyor.

Yeni sezon zümrüt yeşili abiye rengi ve modelleri ile göz kamaştırmakta. Peki 2015-2016 sezonunda dikkat çeken zümrüt yeşili abiye modelleri için en güzel kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Ayakkabı Seçimi

Önü açık, yüksek topuklu bir ayakkabı tercihi hoş olacaktır. Fakat çanta kombini uyumluluğu dışında siyah ayakkabı tercihinde bulunmamanızı tavsiye ederiz. Özellikle beyaz veya yeşil renk ayakkabı tercihi gayet uygun olacaktır.

Çanta Tercihi

Eğer çanta kullanılacaksa, avuç içi zarif bir çanta tercihi olmalı, kemer detayı varsa uyumlu olması hoş olacaktır.Beyaz renkli şık bir çanta tercihi oldukça güzel olacaktır. Çanta tercihini varsa kemer detayı ve ayakkabı ile kombinleme çok şık olacaktır.

Aksesuar Tercihi

Zümrüt yeşili abiye modelleri, özellikle yeşil taş tercihlerinden oluşan takı modelleri ile oldukça şık durmaktadır. Uçuşan kumaşlı, derin yırtmaçlı modelleri ile ön plana çıkan zümrüt yeşili abiye modellerini şöyle paylaşabiliriz:

 

 

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Kırmızı Abiye, Abiye Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Kırmızı Abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir