Yeni Sezon Vakko Çanta Modelleri

Çok Şık Kalp Detaylı Yeni Sezon Vakko Çanta Modeli

Çok Şık Kalp Detaylı Yeni Sezon Vakko Çanta Modeli

En iyi markalardan olan Vakko sadece giyim konusunda değil aksesuarlar ve çantalar konusunda da her sezon çok iddialı ve her sezon çok farklı modeller ile bayanların gözdesi halindedir. Çok değişik tarzlara hitap edecek çanta modellerini 2016 -2017 yıllarında bayanlarla buluşturan Vakko markası her zaman ki farklılığını ortaya koymuştur.

Vakko Hem Sade Renklere Hemde Çok Canlı Renklere Yer Vermiş

Vakko çok çeşitli olan çanta modellerinde hem sade renkleri hem de farklı renklerden oluşan çanta modelleri ile şimdiden beğenilenler içinde yerini almış durumda.  Sade düz el çantalarının yanında desenli el çantaları da ve canlı renklerde olan çanta modelleri de çok başka güzel durmaktadır.

Çantalarda Aksesuar Kullanımı Çok Güzel Durmakta

El çantalarında kullanılan zincir aksesuarları bu tarz çanta modellerini seven bayanların tercih edecekleri modeller arasında yerini almıştır. Vakko el çantalarında kullanılan ön fermuar detayları ve kemer detayları hem görüntü açısından çok hoş durmakta hem de kullanım açısından daha fazla rahat kullanım olarak çok güzel tasarlanmıştır. Çantalarda kullanılan değişik aksesuar kullanımları da çok güzel görünmektedir. Mesela çantalarda kalp gibi değişik aksesuarlar kullanılmış ve buda el çantası modellerinde çok zarif durmuştur.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Mango Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çanta Modelleri, En güzel Mango Çantalar ve Mango Çanta 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir