Yeni Sezon Kolları Yamalı Bayan Ceket Modelleri

En Tarz ve Zarif  Bayan Yamalı Ceket Modelleri

En Tarz ve Zarif Bayan

Bayanların en tarz kombin seçenekleri için başvurdukları yamalı ceket modelleri, bayanların havaların serinlemesi ile birlikte gün yüzüne çıktı. Özellikle iş dünyasında yer alan bayanların 4 mevsim başvurdukları kolları modelleri, kesim tarzı ve renkleri ile dikkat çekiyor.

Toprak Rengi Yamalı Bayan Ceket Modelleri

Yeni sezon kolları yamalı bayan ceket modelleri, toprak renginde ve çizgili modelleri ile oldukça şık ve zarif. Vücut tipinize uygun olarak dar kesim kolları yamalı ceket modelleri gayet uyumlu durmakta.

2 Düğmeli ve 3 Düğmeli Modeller

Bayanlar için kolları yamalı ceket modellerinde düğme sayıları gayet önemli. Özellikle yeni sezon 3 düğmeli modeller ön plana çıkmakta. Bayanların üsten 2 düğmesi ile gayet tarz durduğu modeller oldukça şık kombin seçenekleri sunmakta. Bayanlar tarafından tercih edilen 2 düğmeli modellerde ise üsten tek düğmenin kapanması çok daha tarz durmakta.

Kombin Seçenekleri

Yamalı bayan ceket modelleri, spor kombinler için jean pantolon modelleri ve yarım bot şekillerinde olurken, iş hayatında zarif kombinler için kadife etek kombinleri gayet şık duracaktır. İşte birbirinden şık yamalı bayan ceket modelleri ve kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Vavist Ceket Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Vavist Ceket Modelleri, Vavist Ceket ve Vavist Ceket Modelleri 2015-2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir