Yeni Sezon Kloş Etek Kombinleri

Bayanların en çok kombinlerde yer verdiği kloş etek modelleri ile oluşturulan en uyumlu kombinleri sizlerle paylaşıyoruz. , ve ile birlikte bayanların en zarif kombinleri için ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Uzun Kloş Etek Kombinleri

Daha çok serin havalarda bayanların tercih ettiği uzun kloş etek kombinleri için renk seçenekleri daha çok pastel tonlar olarak karşımıza çıkmakta. Uzun kloş etek modelleri ile birlikte örgü kazaklar veya triko modelleri oldukça zarif durmaka. Ayakkabı tercihi olarak yüksek topuklu olmayan siyah model tercihlerini tavsiye edebiliriz.

Midi Kloş Etek Kombinleri

Diz hizasında olan midi kloş etek kombinleri bayanların hem rahat hareket etme özgürlüğünü sağlıyor, hem de birbiirnden güzel kombin seçenekleri sunuyor. Özellikle midi kloş etek modellerinde mavş ve tonları oldukça dikkat çekici olmakla birlikte, üst kombin seçeneği olarak bluz ve üstüne bir ceket kombini oluşturulabilinir. Sokak modası tarzı için spor ayakkabı modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca çanta kullanmak isteyen bayanlar için kemer detayı ile çanta kombini oldukça hoş olacaktır.

Mini Kloş Etek Kombinleri

Bayanlar için mini kloş etek kombinlerinin bir sezonu yoktur, çünkü her mevsim bayanlar mini kloş etek modellerini ve kombinlerini tercih ederler. Soğuk havalarda kapalı mekan davetleri için özellikle genç kızların tercih ettiği mini kloş etek kombinleri her yaz sokak modasının en trend halini tekrar yakalamakta. Özellikle bayanlar için vazgeçilmez olan pembe renkli kloş etek ve siyah üst giyim ve siyah çanta kombini görseldende anlaşılacağı gibi çok tarz durmaktadır. Mini kloş etek kombinlerinde bayanlara ayakkabı tavsiyemiz ise yüksek, ince topuklu modeller olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir