Yeni Sezon Kapri Pantolon Modelleri

En Tarz İşlemeli Kapri Pantolon Modelleri

En Tarz İşlemeli Kapri Pantolon Modelleri

Yeni sezon kapri pantolon modelleri, renk ve kesim olarak hayli göz alıcı ve bir o kadar da iddialı. Bayanların gardroplarında yerini alan yeni sezon kapri pantolon modelleri ve renklerini sizlerle paylaşacağımız bu yazımızda en moda renklerden en iddialı kesimlere kadar görselleri sizlerle payalaşacağız.

Pembe Çok İddialı

Özellikle dar kesim, pembe renkli kapri pantolon modelleri oldukça zarif durmakta. Üst model olarak askılı bir bluz ve ya sıfır kol beyaz gömlek modelleri oldukça zarif durmakta. Spor tarz isteyen bayanlar için, bez spor ayakkabı veya güzel bir new balans spor ayakkabı ile oldukça şık duran kombinler oluşturabilirsiniz.

Kapri Pantolon ve Farklı Kombinler

Kapri pontolon modelleri ile sokak modasının en tarz ve spor kombinlerini oluşturabilirsiniz. Bunun için, en basit kural olarak rahat giyim tarzını benimsemelisiniz. Örneğin, kot kapri pantolon modelleri ile aykırı bir uyum olan yüksek topuklu ayakkabılar tercih edebilir, bol kesim bir triko tercihinde bulunabilirsiniz. Kot kapri pantolon modellerinin yanı sıra, rahat ve bol kesim desenli, süslemeli modelleri mutlaka bir gözden geçirmelisniz. İşte birbirinden güzel kapri pantolon modelleri:

Bir önceki yazımız olan 2016 Vakko Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde Vakko 2016, Vakko Pantolon Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Vakko Pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir