Yeni Sezon Dantelli Gömlek Kombinleri

En Zarif ve Şık Dantelli Gömlek Modeleri

En Zarif ve Şık Dantelli Gömlek Modeleri

Dantelli gömlek modelleri, hem tarz modelleri ile hem de birbirinden farklı kombin seçenekleri ile dikkat çekmekte ve göz doldurmakta. Peki yeni sezon, birbirinden dantelli gömlek kombinlerinde nelere dikkat edilmeli? İster spor kombin, isterseniz en özel gece davetleri için tercihleriniz çok önemli olacaktır.

En Güzel :

Dantelli gömlek altına seçeceğiniz pantolon modeli dar kesim bilekte biten (Sigaret pantolon modelleri) ile oldukça şık duracaktır. Renk seçimi olarak serin havalarda pastel renkler ve toprak rengi pantolonlarla beyaz dantelleri gömlek kombinleri oldukça zarif olacaktır. Ayakkabı terciği bunların altına şık bir ince topuklu ayakkabı olabilmektedir. Sokak modasına uygun olarak spor ayakkabı modellerini rahatlıkla deneyebilirsiniz.

İş dünyasında siyah kumaş pantolon, dantelli beyaz gömlek kombinleri üzerine şık bir blazer ceket kombini ile yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilebilir.

Dantelli Gömlek ve Etek Kombinleri:

Beyaz dantelli gömlek modelleri ile en şık durabilecek bir etek kombini düşlüyorsanız lacivert midi etek kombinlerine mutlaka bir göz atmalısınız. Özellikle iş dünyası ve özel davetiyelerde ceket kombinleride oldukça uygun olacaktır. İşte birbirinden güzel dantelli gömlek modelleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lady Q Modelleri başlıklı makalemizde Lady Q, Şık Yeni Sezon Lady Q Modelleri ve Yeni Sezon Lady Q Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • dantelli gömlek kombinleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir