Yeni Sezon Dantelli Abiye Modelleri

Balık Etek Dantel Abiyeler

Balık Etek Dantel Abiyeler

Her  bayanın iddialı olmak istediği anlar vardır. Bu iddialı kıyafet tercihinde bayanların favorisi dantelli abiye modelleri yer almakta. Bayanların birbirinden şık ve en zarif seçimleri için birbirinden güzel dantel abiyeleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezon dantelli abiye modelleri, hem ihtişamı ile hem de zerafetiyle en trend abiyeler arasında yer almakta. Renk uyumu denildiğinde siyahın asaleti ve beyazın masumiyetini mutlaka incelemenizde fayda vardır. Özellikle kilo problemi olan bayanlar açısından kolları dantelli siyah abiye modeli asaleti ve duruşu ile dikkat çekmekte. Siyah abiye üzerine beyaz işlemeli dantel süslemeleri bayanlar açısından göz alıcı durmakta.

Yeni Sezon Dantelli Abiye Modelleri Moda Renkleri

En moda renkler 2016 yılında, açık deniz mavisi, gece saks mavisi ön planda. Kırmızı dantelli abiye modelleri ise her yılın ve sezonun modası olmaya devam ediyor. Bulunduğu ortamda en iddialı kombin isteyenlerin rengi olan kırmızı dantelli abiye modellerine mutlaka bakıp incelemenizde fayda olacaktır. Kolları dantelli modeller ile, askılı kollu olup göğsü dantelli modeller şık durmakta. Bayanların yırtmaç tutkusuda dantelli abiyelerde devam etmekte. Diz hizasına kadar çıkan yırtmaç ve yüksek topuklar en iddialı kombinlerin en vazgeçilmezleri arasında yer almakta.

İşte birbirinden güzel yeni sezon dantelli abiye modelleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye, En Güzel Zümrüt Yeşili Abiyeler ve Zümrüt Yeşili Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir