Yeni Sezon Balıkçı Yaka Elbise Modelleri

 

2015-2016 Balıkçı Yaka Elbise Modelleri

2015-2016 Modelleri

2015-2016 sonbahar-kış modası trendlerinden olan balıkçı yaka elbise modelleri bayanların çekmecelerinden çıkarak veya alışveriş listesine eklenerek gündeme gelmeye başladı. Balıkçı yaka elbise modelleri için en uygun giyim tarzları neler olabilir, balıkçı yaka elbise giyiminde nelere dikkat edilmelidir, farklı kombin görselleri ile sizlere bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Öncelikli olarak midi boy balıkçı yaka elbise modelleri ve diz hizası çizme modellerinin bu sezon en iddialı kombin seçenekleri arasında yer aldığını söyleyelim. Salon davetleri veya iş ortamı için kısa balıkçı yaka elbise modelleri ile şık topuklu ayakkabı tercihinin de gayet şık duracağını belirtelim.  Balıkçı yaka elbise modellerinde sonbaharla birlikte pastel renklerin ağırlık kazanmasına rağmen, siyahın zerafeti kadar pembe rengin albenisi kendinden ödün verdirmiyor.

Kemer detaylı balıkçı yaka elbise modelleri ile aksesuar seçenekleri önem kazanmakta. Eğer avuç içi bir çanta ve kemer detayının kombini oluşturabilirseniz gayet göz alıcı bir uyum yakalayabilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz en güzel balıkçı yaka elbise modelleri ve kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Ekol Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Ekol Elbise Modelleri, Ekol Elbise ve Ekol Kış Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir