Yeni Dantelli Abiye Modelleri

Dantel İşlemeli Yeni Dantelli Abiye Modelleri

Dantel İşlemeli Yeni

 Her sene öyle ya böyle birçok düğüne, davete ya da etkinliğe katılıyoruz. Bu yüzden de bahsettiğimiz tarzda önem arz eden etkinliklere giderken olabildiğince şık bir görüntüye bürünmüş olmamız gerekiyor. Bir kot ve üzerine bluz giyerek kurtulamayacağımız durumlarda da imdadımıza abiyeler yetişiyor. Özel anlam ifade eden ve giydiklerimizle şık görünmek durumunda olduğumuz anlarda abiyeler sayesinde tam da istenilen sonucu elde etmek mümkün olabilmektedir. Son dönemde ise abiyeler arasında daha iyi sonuçlar alınmasına olanak sağlayan dantelli abiye modelleri ile şıklığınıza şıklık katabileceğini unutmamalısınız.

Yeni dantelli abiye modelleri arasında ilk olarak bahsedilmesi gereken modeller mini abiyelerdir. Görsel olarak son derece çekici ve iddialı ürünlerdir. Aynı zamanda da kendisine güveni yüksek olan bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Birçok bayanın bu modelleri tercih etmesinde üzerlerine işlenen dantel detaylarının ciddi anlamda mucizevi bir görüntü ortaya çıkartıyor olmasının büyük bir etkisi olmaktadır. Açık tonlarda bir mini abiye üzerine  yerleştirilen siyah, lacivert gibi kendisini belli eden dantel işlemeler ile şık kelimesini canlı örneği haline gelebilirsiniz.

Yeni dantelli abiye modelleri içerisinde mini modelleri tercih etmeyenler içinde alternatifler bulunuyor. Tek omuzlu dantelli abiyeler ise bahsettiğimiz alternatifler arasında en çok beğenilenlerden bir tanesidir. Tek omuzun açıkta kalması ile daha çekici ve şık bir görüntünün elde edilmesi mümkün olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kloş Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • patırtı abiye
  • dantelli abiye modelleri
  • Abiyeler
  • dantel abiye modelleri
  • dantel abiyeler
  • abiyeler 2014 dantel
  • abiyeler 2014 balik dantel
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir