Yazlık Tesettür Kombinleri 2017

Yazlık Tesettür Kombinler 2017

Yazlık Tesettür Kombinler 2017

2017 yazlık sokak modası için tesettür kombinlerde öne çıkan konseptler ve renklerin bir kolajını sizlerle bu yazımızda paylaşacağız. En trend moda aksesuarları ile birlikte elde edilecek zarif tasarımların farklı ortamlarda güzelliğinizi ve zerafetinizi tam manası ile yansıtması için dikkat edilecek püf noktalara değinerek detaylı görselleri sizlerle paylaşacağız.

2017 Tesettürde Etnik Desen Rüzgarları

İlk olarak yazlık tesettür kombinleri 2017 denildiğinde etnik desenleri ele almalıyız. Özellikle tarz olmak isteyen ve kendi çizgisini yakalamaya çalışan hanımlar için etnik desenlerin oldukça önemli olduğunu belirtmeliyiz. Etnik desenli etekler veya pantolonlar üzerine gelecek siyah renkli şifon detaylı bluz üzerine tercih edilecek şık bluz modelleri ile birlikte spor bir ayakkabı tercihi 2017 yazlık tesettür kombinlerinin vazgerçilmez sokak trendleri arasında yerini aldı.

2017 Tesettür Kombinler

Yazlık Tesettür Kombinleri 2017, görsellerini ve konsept detaylarını sizlerle paylaştıktan sonra püf noktalara devam edeceğiz. (Görseli büyüterek içeriğine ulaşabilir, ok tuşları ile görselleri değiştirebilirsiniz.)

En çok dikkat çeken tasarımlar arasında olan beyaz tonlar ile bu yıl öne çıkan pembe renk ise tesettür dünyasında bayanların en çok rağbet gösterdiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu noktada iddialı hanımlar için bu renklerin tercihi oldukça hoş olacaktır.

Siyah ve beyaz renk tercihi ise özellikle sokak  modasında bütün gözlerin sizler üzerinde olmasını sağlayacaktır.

Ayakkabı tercihi için iddia hanımlar için ince yüksek topuklu ayakkabılar ile aynı tonlarda ipek eşarplar tavsiye ederken, daha spor tarz için dar paça pantolonlar altına spor ayakkabı modelleri tavsiye ederiz. Hepinize yenilikmodasi.com diyeceğiniz günler dileriz 🙂

Bir önceki yazımız olan Kot Şort Modası 2016 başlıklı makalemizde 2016 Kot Şort, Bayan Şort Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Kot Şort Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir