Yazlık Kloş Elbise Modelleri 2016

Yeni Sezon En İddialı Kloş Elbise Modelleri

Yeni Sezon En İddialı Kloş Elbise Modelleri 

Yazlık , capcanlı renkler, iddialı tasarımlar ve birbirinden göz alıcı tasarımlarla 2016/2017 yılına damgasını vuruyor. Özellikle tül detaylı ve şifon detaylı mini ve midi boy kloş elbise tasarımlarının öne çıktığı klerasyonlarda en trend renkler ve kombin ipuçları yazımızın detaylarında bol görselli anlatım ile yer almaktadır.

Yazlık Kloş Elbise Modelleri 2016 yılı için bilhassa bayanların tül detaylı oldukça iddialı etekli elbiseleri ile karşımıza çıkmakta. Özellikle yüksek topuklarla en iddialı gecelerin başrol kıyafeti olan Yazlık Kloş Elbise Modelleri, sokak modasını ise cıvıl cıvıl renklerle süslemişe benziyor. Turuncu,saks mavisi, sarı, kırmızı, beyaz ve çiçek desenlerin özellikle öne çıktığı yazlık kloş elbise modellerine yeni sezon için bayanlar bir hayli iltifat gösteriyor. Özellikle sokak modası için öne çıkan desenler özellikle çiçek desenler çok şirin durmakta. Dantel işlemeler ve sıcak renkle ise en önem verdiğiniz organizasyonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer almakta.

İşelemeler Kloş Elbiselerde İddianızı Ortaya Koyuyor

Yazlık kloş elbise modelleri arasında öne çıkan parlak işlemeler ve zarif aksesuarlar iddianızı ortaya koyuyor. Parlak işlemeli kemer detaylar, aksesuarlar ve göğüs işlemeleri bayanların mutlaka üzerinde görmesini tavsiye edeceğimiz şık tasarımlar arasında yer almakta. İşte birbirinden şık yazlık kloş elbise modelleri 2016 için öne çıkan zarif görseller:

Bir önceki yazımız olan Yazlık Jean Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Jean Elbise Modelleri, Kot Elbise Modelleri 2016 ve Önden Düğmeli Kot Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir