Yazlık Etek Kombinleri

Dantelli Beyaz Yazlık Etek Kombinleri

Dantelli Beyaz Yazlık

Havaların ısınmasıyla birlikte etek sezonu da resmen açılmış durumda. Eteklerin sıcak havalarda bir nevi kurtarıcı rolü üstlenmesi ve doğru tercihler dahilinde gerçekten şık sonuçlar almanızı sağlaması sebebiyle bu yaz sezonunda da karşımıza sıklıkla çıkacağını söylemek mümkün olacaktır.

Yazlık etek kombinleri her sene olduğu gibi bu sene de birçok bayan tarafından tercih edilmeye başlandı. Son dönemde sokak modasını da yakından takip edenlerinde iyi şekilde bildiği gibi mint rengi etekler çok popüler. Mint rengi eteklerde karşımıza çıkan asimetrik kesim detayı eteğe çok daha zarif ve kadınsı bir görünüm kazandırıyor. Sözünü ettiğimiz eteklerle açık renkli bluz ya da gömlekleri kombinleyerek de gayet şık ve başarılı bir görünüm elde edilebiliyor. Ayakkabı tercihini de gene açık tonlarda topuklu bir modelden yana yaparsanız yaz havasına uygun bir görüntüden söz etmek mümkün olacaktır.

Yazlık etek kombinleri daha çok kısa ürünlerin hakimiyeti altında. Bu noktada en dikkat çekici modellerden birisi olarak da etnik desenli ürünleri örnek gösterebiliriz. Rengarenk görüntüsüyle dikkat çeken etnik desenli eteklerin buz mavisi kot gömlekler ya da beyaz, pudra, krem renklerindeki bluzlarla kombinlenmesi size aradığınız şıklığı kazandıracaktır. Uzun etekler ise rahatlık arayanlar için ilk tercih olacaktır. Şifon etekler bu noktada en fazla beğenilen modellerden birisi ve üzerine son derece sade bir beyaz askılı ile kombinlemek yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kloş Etek Modelleri başlıklı makalemizde Etek, Şık Kloş Etek Modelleri ve Yeni Kloş Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir