Yazlık Bordo Renk Kombinler

Metal Askılı Bluz Yazlık Bordo Renk Kombinler

Metal Askılı Bluz Yazlık Bordo Renk Kombinler

Bu sene çok renkli bir yaz sezonu geçiyor olsa da bordo renkli kıyafetler halen daha çok fazla tercih edildiğine şahit oluyoruz. Yani bordo ürünler geçen sene ki gibi halen daha popüler diyebiliriz.

Yazlık bordo renk kombinler geçen sene olduğu gibi bu sene de çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Görsel anlamda etkileyici sonuçlara imza atmanızı sağlayan bordo, doğru kullanıldığında eşsiz bir şıklığın oluşmasına imkan sağlayabiliyor. Bu noktada en fazla tercih edilen ürünlerin başında bluzlar geliyor. Bordo renkli bir bluzların açık renkli pantolonlarla kombinlenmesine alıştığımız şu günlerde aynı trend devam ediyor fakat bazı ürünlerde değişikliklerde yok değil. Özellikle de metal askılı bluzların rengarenk desenli pantolon ve eteklerle kombinlendiğine de şahit olmak mümkün. Son dönemde sokak modasında bu tarz tercihleri de görebiliyoruz.

Yazlık bordo renk kombinler içerisinde etekleri göz ardı etmek büyük bir hata olacaktır. Bordo etekleri gene beyaz renkli üstlerle kombinlemek en mantıklı tercih olacaktır. Beyaz renkli salaş bir bluz, bordo eteğinizin ön plana çıkmasını sağlayacak ve böylelikle gayet şık bir görüntü elde edebileceksiniz. Bunların yanı sıra bordo pantolon ve şalvarı da  kombinlere dahil etmek gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bordo renkli pantolonlar eteklerde olduğu gibi beyaz renkli üstlerle birlikte kullanılıyor. Son olarak kadınsı bir görüntü arzuluyorsanız eğer bu noktada da tulumların ve elbiselerin sizler için en ideal tercih olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir