Üniversiteli Kızlar İçin Giyim Modası 2017

Üniversite Kızları İçin Kombin Önerileri 2017

Üniversite Kızları İçin Kombin Önerileri 2017

Üniversiteli Kızlar İçin Giyim Modası 2017 yılında hem sempatik, hem de iddialı kombin önerileri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikli olarak üniversiteli kızlar çok fazla çaba gösterecek zaman bulamasalar bile giyim kuşamları söz konusu olduğunda gerekirse uykusunda feragat ederek bu konuya gerekli ilgiyi göstermeye çalışırlar. Bu noktada en basit ve tarz olarak;

 • Kot pantolon gömlek kombinleri,
 • Mini boy, midi boy etek modelleri ile birlikte bluz kombinleri,
 • Kalem etek, blazer ceket kombinleri,
 • Şort ve basic tişört kombinleri genç kızları oldukça cool göstermeye yetecektir.
  En Tarz Genç Kız Kombinleri

  En Tarz Genç Kız Kombinleri

   

Üniversitelilerin en çok beğendiği kot pantlon kombinleri için ise en çok yakıştırdığımız konseptin beyaz şifon detaylı bluzlar olduğunu ifade etmeliyiz.

Ucu açık ayakkabılar veya son moda dolgu topuk spor ayakkabı tercihleri ile birlikte oldukça güzel ve sempatik bir konsept oluşturabileceğinizi unutmayınız.

Okul İçin En Güzel Kombin Önerileri

Okul İçin En Güzel Kombin Önerileri

Üniversite kombinlerinde son sınıflara doğru geldikçe iddialı kombinlerin artış gösterdiğini görmekteyiz. Bu noktada mini boy pileli etekler kdar kalem etek ve etnik desenleri de görmekteyiz. Saks mavisi ve bordo renkli şık stilettoların ise genç kızların iddiasını katladığını ifade etmeliyiz.

Yaz ayalarında açık renklerin kış sezonunda ise koyu tonların trend olduğu üniversiteli giyim tasarımlarında vazgeçilmez olan tek şey varsa o da kuşkusuz  tarz olmaktır… En tarz kombinler için ise 2017 yılında aşağıda ki görselde yer alan konseptlere yer vermenizi tavsiye ederiz.

Üniversiteli Gençler İçin Tarz Giyim Önerileri 2017

Üniversiteli Gençler İçin Tarz Giyim Önerileri 2017

Hem tarz hem de cool olmak ister üniversite gençliği. Bu konsept ile sizleri görenler bir kez daha sizlere baktığını göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar/Kış 2016-2017 Renk Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

 • asker yeşili blüz kombinleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir