Türbanlı Abiye Modelleri

Türbanlı Abiye Modelleri 2016

Türbanlı Abiye Modelleri 2016

2015 yılının son günlerinden çıkıp, 2016 yılının ilk zamanlarında türbanlı abiye modelleri birbirinden güzel modellerle bayanların dikkatini çekmekte. Yeni sezon türbanlı abiye modelleri renk ve tarz modelleri ile en zarif gece davetlerinden, sokak modasına kadar geniş bir moda skalası sunmakta.

Bayanlar türbanlı abiye modelleri ile en çok yeşil renk ve kombinlerini tercih etmekte. Türban rengi ve çanta renginin kombin seçeneği ile birlikte gayet zarif durmakta. Abiye rengi ve ayakkabı kombin seçeneği olarak tavsiyemiz, yüksek ince topuklu çok fazla parlak olmayan modeller olacak. Bazı hanımlar ayakkabılarım nasıl olsa gözükmüyor diyerek, önemsemeden ayakkabı tercihi yapabilmesine rağmen bu hataya düşmemelisiniz. Ayakkabı türbanlı abiye modelleri için en detaylı unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Kemer detaylı türbanlı abiye modellerinde öne çıkan bir diğer seçenek ise kemer detaylı modellerdir. Özellikle kemer, çanta ve türban üçlüsüne dikkat etmelisiniz. Bayanların çiçek desenli modellerinin türbanlı abiye modelleri ile sokak modasından, düğün ve eğlencelere kadar rahatlıkla tercih edilebilen modeller için en güzel kombin seçeneklerini sizler için derledik:

Bir önceki yazımız olan 2015 Kolsuz Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Kolsuz Abiye, Kolsuz Abiyeler 2015 ve Yeni Sezon Kolsuz Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir