Tesettür Tunik Modelleri 2016

En Zarif Tesettür Tunik Kombinleri 2016

En Zarif Tesettür Tunik Kombinleri 2016

Tesettür modasında öne çıkan öncelikli tercihler arasında yer alan tunik modelleri 2016 modelleri ile oldukça şık kombinler sunmakta. Özellikle şifon detaylar ve desenlerle öne çıkan ve ipek eşarplarla şık bir bütünlük oluşturan bu tasarımlar için ister pantolon ister etek seçin fakat bu seçimde ince nüanslara mutlaka dikkat ediniz. Sizlerle birlikte en tarz tesettür tunik modelleri 2016 kombinlerine bakarak en şık seçimler için dikkat etmeniz gereken noktalara bakacağız.

Tesettür tunik modelleri 2016, şık kumaş pantolon üzerine gelecek zarif tunik tasarımları ile oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle havaların ısınması ile birlikte şifon detayların öne çıktığı tesettür tunik modelleri, yazlık pantolon üzerinde oldukça asil durmaktadır. Öne çıkan renkler arasında ise en beğendiğimiz ve tesettür modasının her zaman göz bebeği olan mürdüm, bordo, saks mavisi, pembe sayılabilir.

Tesettür tunik modelleri 2016, en gözde tasarımlarından bir taneside kuşkusuz kemer detaylardır. Şık, zarif ve küçük tokalı detayları olsun, kuşak detayları olsun birbirinden şık ve zarif tasarımlar için yine favorimiz pantolon üstü tesettür tunik modelleri olacaktır.

Tesettür Tunik Modelleri 2016, için bir çok büyük tesettür markasından yararlanabileceğiniz gibi, bir çok çarşıda pazarda ulaşabileceğiniz tasarımlar bulunmaktadır. Veya gönlünüze yatan şık bir tesettür tunik modelini  kendi tasarımcınızdan yardım alarak elde edebilirsiniz. İşte birbirinden güzel tesettür tunik modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Jakar Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Tesettür Jakarlı Elbise, Jakarlı elbise ve Kapalı Jakar Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir